De oudste kleuters werken momenteel super hard aan allerlei leuke plannen met de letter P. Piratenschatten zoeken, post tekenen en sturen naar elkaar, dieren met een p onderzoeken (panda, pony, pyton, pinguïn, panter).
De winkel werd omgetoverd tot een paaswinkel en in de poppenhoek kan je terecht voor een lekkere pannenkoek in het pop-up pannenkoekenrestaurant.
We volgen en programmeren de postbus met een routebeschrijving, we hebben paasmandjes geknutseld in mooie pastelkleurtjes met pijpenragers erbij en maakten kunst met een ruitenwisser uit de crearonde.
Viktor leerde ons tijdens zijn beroepenronde over de archeoloog en zelf gingen we daarna op zoek naar allerlei begraven schatten. We maakten matrixen met piramides en farao’s uit Egypte en maakten optelsommen met de telblokjes.